Kurucu Kadro

Dinle

Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Forumu'nun kurucu kadrosu; araştırma alanları ve iletişim adresleri ile verilmiştir. Forum ekibi ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Alev Topuzoğlu: Matematik ve toplumsal cinsiyet

alev@sabanciuniv.edu

Ayşe Öncü: Türkiye’deki kültürel politikalar, medya ve kamusal alanlar, şehir kültürleri ve mekan.

ayseoncu@sabanciuniv.edu

Ayşe Betül ÇelikEtnisite, Kürt sorunu, zorunlu göç, sivil toplum, toplumsal mutabakat ve yerel arabuluculuk.

bcelik@sabanciuniv.edu

Ayşe Gül Altınay: Milliyetçilik, militarizm, şiddet, toplumsal cinsiyet ve cinsellik.

altinay@sabanciuniv.edu

Ayten Sönmez: Edebi eleştiri, feminist teori, kültürel çalışmalar.

aytens@sabanciuniv.edu

Deniz Tarba Ceylan: İngiliz dili ve edebiyatı, toplumsal cinsiyet, ders kitapları ve toplumsal cinsiyet.

denizceylan@sabanciuniv.edu

Gülayşe Koçak: Yaratıcı yazma, toplumsal cinsiyet çalışmaları.

gulayse@sabanciuniv.edu

Huriye Arıkan: Doğa ve fen Bilimleri, matematik ve toplumsal cinsiyet.

huriye@sabanciuniv.edu

Hülya Adak: Toplumsal cinsiyet ve kadın çalışmaları, otobiyografi ve roman teorileri

hadak@sabanciuniv.edu

Işık Özel: Uluslararası karşılaştırmalı ekonomi politikası, toplumsal cinsiyet

ozel@sabanciuniv.edu

Nakiye Boyacıgiller: Yönetim bilimleri, organizasyonel kültür, uluslarası insan kaynakları yönetimi

nakiye@sabanciuniv.edu

Ruken Alp: Edebi eleştiri, feminist teori, kültürel çalışmalar

rukenalp@sabanciuniv.edu

Sibel Irzık: Edebiyat ve toplumsal cinsiyet, postmodernizm ve modernizim

sibeli@sabanciuniv.edu

Ayşe Yüksel: SU Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Forumu Proje Koordinatörü

ayseyuksel@sabanciuniv.edu

Olcay Özer: SU Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Forumu Proje Koordinatörü

olcayozer@sabanciuniv.edu

Armanc Yıldız: SU Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Forumu Proje Asistanı

armancyildiz@sabanciuniv.edu